Počet jmen

počet jmen

O tom, jak vážně naši předkové patřili k magických čísel, která se odráží ve slovech řeckého filozofa a matematik Pythagoras, mystický, který tvrdil, že „všechno je číslo“. Vytvořil zjednodušený číselný (a abecední) kód, který snižoval počet čísel na devět (pomocí těchto prvků můžete vytvářet složité). Tato čísla od jedné do devíti se nazývají "vibrující". Každá osoba má dvě základní vibrační čísla, to je číslo jména a počet vašich narozenin - numerologie se o ně zajímá. Po přečtení našeho článku pochopíte, že jméno a jeho číslo jsou důležité pro váš osud.

Jak mohu zjistit jméno?

Chcete-li vypočítat počet jmen, můžete použít následující tabulku:


výpočet počtu jmen

Mnoho lidí chce vypočítat počet jméno, příjmení a příjmením, dokonce, ale to je nejlepší najít jejich počet podle jména, které jste často slyšet v adrese, a které spojujeme sami. Nicméně, není na škodu se naučí všechny tři číslic (jméno, příjmení a plným jménem - název), protože každá z nich hraje důležitou roli v určité oblasti svého života. Takže pokud jste na pracovišti nebo na univerzitě, jste voláni výhradně jménem, ​​musíte vzít v úvahu počet příjmení. Při výpočtu jedné z samohlásek se zobrazí číslo, které zobrazuje vaši skrytou podstatu. Souhláska poskytuje charakteristiku vnějšího vzhledu a projevuje dojem, který se na ostatních projevuje.

Pomocí tabulky zapište všechna čísla a přidejte je. Pokud získáte dvoumístné číslo, zadejte čísla, dokud nezískáte jednociferné číslo. Právě toto bude vaším živým jménem.

Hodnota čísla jména

  1. Jednotky jsou charakterizovány nevyčerpatelnou energií. Jsou schopni najít cestu z jakékoli stresující situace a mají vrozenou odvahu. Tito lidé někdy potřebují poslouchat názory ostatních, protože ambice často zaslepí oči.
  2. Pokud je číslo vašeho jména 2, znamená to nadměrnou emocionalitu a nejistotu ve svých vlastních schopnostech. Vrozená taktičnost může vést k tomu, že jiní, například jednotky, začnou zkroucit lana od vás.
  3. Trojka se vyznačuje talentem. Je velmi důležité, abyste své volání našli včas a odhalili se. Vtip a optimismus pomohou dosáhnout úspěchu. Někdy byste někdy měli sundat růžové brýle, aby nedošlo k zklamání u lidí.
  4. Čtyři jsou charakterizovány vzácností svědomí a přesností, někdy hraničící s pedantry. Můžete dosáhnout obrovského pokroku v oblasti vědy.
  5. Známky jsou známky jejich lásky ke svobodě a riziku. Dávají přednost krokům na všech hrách, neposlouchají radu a zkušenosti ostatních lidí. Ráda cestují a jsou náchylní k filozofování. Je velmi důležité, aby se ocitli a dali energii správným směrem, jinak by riskovali výměnu života za drobnosti.
  6. Z šesti lidí vystupují dobří politici. Jsou schopni vznítit a vést dav a získat důvěru a podporu. Je důležité, aby jejich myšlenky byly čisté.
  7. Sedm lidí se nenarodilo k obchodování, je lepší hledat sebe ve vědě, náboženství nebo umění. Musíme pracovat na schopnosti soustředit se.
  8. jméno a číslo v osudu

  9. Osm má štěstí, ačkoli mají tendenci se rozčilovat nad drobností. Dobře, ne, pokud chcete, máte skvělou budoucnost, bez ohledu na to, jakou cestu si vyberete. Osm je číslo štěstí.
  10. Nine, možná, jsou nejlepší vůdci. Proto některé nevýhody - tendence k aroganci a sobectví. Snažte se realizovat svou zodpovědnost a vyjedete daleko.

Můžete provést výpočet nejen pro vaše jméno, ale také pro jméno partnera, abyste zkontrolovali kompatibilitu. Mimochodem, po sňatku můžete experiment opakovat, protože změna jména nevyhnutelně ovlivňuje číslo vašeho jména a vaší postavy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 71 = 80

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: