Mohu ztrácet váhu, jestliže po jedenáct hodin nebudu jíst? | jayaessen.com

Mohu ztrácet váhu, jestliže po jedenáct hodin nebudu jíst?

můžete zhubnout, pokud nebudete jíst po 18:00

Mnoho lidí sní o ztrátě hmotnosti, ale nechtějí se vyčerpat s fyzickými cviky a speciálními dietami. Místo toho všeho prostě nejí večer. Mohu ztratit váhu, pokud nejednu po 18:00 a za jakou dobu mohu zhubnout, ne-li po 6 krátkých odpovědích na všechny tyto naléhavé otázky pro mnoho lidí - později v článku.

Je možné zhubnout, pokud nejste jíst po 6?

Ztratit váhu tím, že se omezíte na jídlo po 18:00, můžete, ale musíte to udělat správně. Začneme - pochopíme, proč jsou nadbytečné kg odloženy takovou poslední večeří.

V noci se zdá, že naše tělo je v klidovém stavu, i když nejsme spát. Proto intenzita všech vnitřních procesů klesá, včetně těch, které podporují trávení jídla a metabolismus. Proto přetížení žaludku večer a opravdu nemůže být - to je plné extra kilo. Nicméně, nestojí za to, že se vůbec nevzdáváte.

Dále zvážit, co můžete jíst po 18:00 hubnout. V zásadě můžete udělat hodně, téměř vše, ale stojí za to být ze sladkostí, mouky, smažené, mastné, pikantní, slané a uzené. Jednoduše řečeno - ze všeho, co je odmítnuto ze standardní stravy.

Na večeři můžete jíst nízkokalorické potraviny - například zeleninu a ovoce (ne hrozny a banány), vejce, chudé maso a kyselé mléčné výrobky s extrémně nízkým obsahem tuku. Také před večeří se doporučuje pít alespoň pohár vody, voda pomůže snížit hlad. Mějte však na paměti, že i lehká večeře by měla být dokončena nejpozději čtyři hodiny před spaním.

Kolik kilogramů můžete zhubnout, pokud nejste jíst po 6 letech?

V průměru po měsíci tohoto režimu můžete resetovat 4 - 6 kg. Kromě toho tělo, které si na takové objednávky zvyklo, brzy zastaví náročné jídlo v noci. Pravdu a ztrácíte váhu tak rychlým tempem, zastavíte se také. Upozorňujeme však, že tento velmi velmi první měsíc je nejtěžší. Během prvních 4 týdnů může být večer večer těžký hlad. Pokud však nedostanete frustraci a nezačnete jíst všechno znovu, pak o měsíc později zvítězíte nad svým vlastním organismem. Ale pokud chcete ztratit větší váhu, budete muset stravu doplnit pravidelnými fyzickými cvičeními.

Existují situace, kdy se v prvních 2 - 3 týdnech hodí 1,5 - 2 kilogramy, muž si myslí, že vyhrál nadváhu, opět se vrátí k předchozí stravě. O týden později nešťastný "vítěz" poznamenává, že uniklé libry se nejen vrátili, ale také s sebou přivedli své přátele. Pokud jste se tedy rozhodli jíst nebo spíše omezovat příjem jídla po 18:00, mělo by to být za každou cenu, aby vydrželo první měsíc.

Nezapomeňte však, že byste neměli hladovět - dlouhé přestávky mezi jídly vedou k podráždění stěn žaludku a to zase může vyvolat neočekávané výskyt různých onemocnění. Navíc, zda pomáhá nebo pomáhá jíst poté, co rostlo tenkémnoho lidí jít spát ne večer, ale v noci. A celý předchozí spánek bude cítit podráždění a nervové napětí způsobené obvyklým pocitem hladu. Výsledkem je, že tělo může brzy vstoupit do stresujícího stavu. Navíc v průběhu dne člověk, podvědomě pocit hladu, bude během dne systematicky přejídat. A to také povede k ničemu dobrému.

Odpověď na otázku, zda pomáhá jíst po 6, aby zhubla, je zřejmé - pomáhá. Ale před zahájením takového večerního hladovění je nutné konzultovat s lékařem, aby se zabránilo výskytu řady nemocí. Navíc (připomínka!) Odmítnout jíst po 6 úplně a úplně není v žádném případě. A proč to nemůžete udělat, už víte.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 29 = 31

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: