Jak Polina Grentz ztratila váhu? | jayaessen.com

Jak Polina Grentz ztratila váhu?

jak tenký polyna grenc

Pauline Grenz, i přes svůj mladý věk se již stala velmi populární díky seriálu „Fizruk“. Dívce, která byla plně v souladu s rolí, jí bylo řečeno vytočit 10 kg. S pomocí high-nízkokalorické potraviny v krátkém časovém období Pauline Grenz podsaditější a nadváhy. Nebylo to všechny testy pro postavu dívky jako druhé sezóny, znovu se musel vrátit do formuláře a rychle zbavit nahromaděné kilogramy.

Jak Polina Grentz ztratila váhu?

Mnozí pochybovali o tom, že dívka se tomuto úkolu dokáže vypořádat, protože je těžší zhubnout než získat tuky. Polina Grentsová se rozhodla dosáhnout cíle a její postava se stala stejnou a dívka ztratila 15 kg.

Herečka jednou řekl, že nemá ráda diety, které s sebou nesou silné omezení v potravinách. Pauline dali přednost užitečné hubnutí a byl spolu s výživu stravu, která nasycuje tělu potřebné živiny, málo kalorické a nebyla ponechána hlad.

Pauline Grentz se zotavila s pomocí škodlivého jídla, ale ztratila váhu, dodržuje tato pravidla:

  1. Poslední jídlo by nemělo být později než 4 hodiny před spaním.
  2. K jídlu je nutné frakční, a to méně často než 5krát denně. Díky tomu není hlad hlad a metabolismus není zpomalován.
  3. Pauline snížila velikost porce a sestávala z: 1 části - tuku, 1 části - proteinů a 4 dílů - sacharidů.
  4. Z nabídky musíte vyloučit sladké a pečivo.
  5. Velkou důležitostí v procesu ztráty hmotnosti je množství tekutého opilého. Každý den musíte vypít alespoň 2 litry vody a zeleného čaje bez cukru.
  6. Ve stravě musí být přítomna bílkovina.
  7. V nabídce Polina měla nutně čerstvou zeleninu a ovoce. Zde jsou jen ovoce, které stojí za to jíst ráno, a zelenina ve druhém.
  8. Dívka také vyloučila z její stravy škrobové potraviny a potraviny, které obsahují více než 5% tuku.

Chcete-li parametry tvaru vrátit zpět do normálu, polyne grinz figurePauline Grentz nezapomněla na fyzickou námahu, neboť kombinací správné výživy a sportu můžete dosáhnout požadovaného výsledku. Preference dívky jí dala jízdní kolo, aerobik, běh, chůzi a plavání.

Dietitiana Polina radí při výběru jídla a cvičení, aby zohlednila věkové charakteristiky a přítomnost chronických onemocnění.

Falešné informace

Dnes si můžete najít na internetu spoustu článků o herečce, jak zhubnout pomocí zázračných kustovnice bobule a guma Diet Gum. Ve skutečnosti je to - jen reklama, a Pauline nemá nic společného s tím.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

23 + = 27

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: