Funkční školení

funkční školení

Funkční nebo kruhový trénink je určen těm, kteří se nudí (ano, připusťte to), aby provedli 30 stejných cviků na tisku, pak 30 stejných čintek a pak 30 seděných. Když nuda vás překonává v tréninku, nemůžete ani mluvit o sebeoddání a bez obětování, nedochází ke ztrátě hmotnosti.

Takže během funkčního tréninku jste v nejkratší době vyčerpali všechny svalové skupiny, zatímco cvičení probíhají urychleně a s nejkratšími přerušeními.

Tato metoda cyklického funkčního tréninku aktivuje váš metabolismus na nebývalou výšku, vypálí bezprecedentní množství kalorií a přinese tak únava, o níž si každý samičí trenér sní.

Dalším plusem funkčního fitness tréninku je, že sami můžete střídat a měnit cvičení v "kruhu", což znamená, že každý den budete mít nový program, který vás nenosí, ani se nebude přizpůsobovat zátěži svalů.

Cvičení

  1. Vytáhneme nahoru na horizontální liště - to je základní cvičení s více jednotkami. Mělo by se provádět na začátku tréninku, pokud máte sílu.
  2. Push-up na nerovných tyčích.
  3. Stiskněte lištu na stoupací lavici - vyjmeme tyč z pultu, spustíme ji na hruď a zvedneme ji nahoru, narovnáme ruce a vydechujeme. Hmotnost pro toto cvičení by měla být 30% obvyklé, protože se nyní soustředíme nikoliv na lavičku, ale na zpracování všech svalových skupin. Nezapomeňte: mezi cvičením se neopíráme.
  4. Pro uvolnění svalů ramen a ramene provádíme hyperextenzi. Stojím směrem k lavici. Spodní část těla položíme na šikmou lavici, spodní část těla a zvedání. Ruce před hrudníkem.
  5. Procházejte s úzkým uchopením (zjednodušená verze - na kolenou).
  6. Makhi stranou s činky. Výchozí pozice stojí, ruce s činky na úrovni kyčle. Zvedáme mírně ohnuty rukama lokty na úroveň ramen.
  7. Cvičení na hýždě v crossoveru na spodním bloku. Vyrábíme nohu 50krát a změníme nohu.
  8. Lezení nohou ležící na žaludku na lavičce je cvičení na hýždě. Provedeme zvedání nohou směrem nahoru, pak pokračujeme k zvedání nohou s ředěním na stranu.
  9. Twisting klečení v crossoveru.
  10. Doba trvání jednoho cyklu cvičení je 20 minut. Mělo by se provádět z jednoho až tří kol za cvičení, nejlépe každý druhý den. To vám umožní kombinovat trénink a zotavení svalů.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

38 − = 31

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: