Kde žije Santa Claus?

Kde žije Santa Claus?

Všichni z dětství dobře víme, kde žije Santa Claus. Samozřejmě, tam, kde je vždy studená a zasněžená, kde jsou jeleny a na severním pólu jsou na severní světla. A toto není v žádném případě pohádka, takové místo skutečně existuje a nachází se za polárním kruhem v okolí Fairbanks na Aljašce. Můžete se sem dostat jen letadlem, protože žádný jiný druh dopravy nemůže překonat nekonečné zasněžené oblasti severního amerického státu.

Na severním pólu Santa Clause je možné nalézt nejen nový rok, ale i kdykoli v jiném ročním období, protože zde má vždy zimu. Jeho dům dokonce v létě zdobí vánoční hračky, svíčky a šumivé girlandy. Když se na návštěvu podíváte na Santa, můžete od něj získat osobní dárek, fotografii s osobním autogramem a dokonce získat smlouvu na právo vlastnit několik centimetrů půdy na severním pólu.

Ale pokud ještě nejste připraveni na tak vzdálenou cestu, můžete poslat Santa dopis se svými přáními. Vzpomeňte si na americkou adresu domu Santa Clause: Aljašku, severní pól, ulici svatého Mikuláše.

Kde Santa Claus žije v létě nebo Vítejte v Laponsku

Ve skutečnosti, dědeček Frost, stejně jako jeho bratr Santa Claus má několik domů, z nichž jeden je v Laponsku, ve vesnici Rovaniem. Dokonce i když neznáte přesnou adresu domu Santa Clause, nebude to těžké ji najít, protože každý obyvatel této vesnice vás bude šťastně vést do malého domu, kde žije miláček všech dětí a dospělých. Zde budete mít možnost navštívit továrnu na dárky a v dílně Santa, navštívit také skutečné Arctic Center. Pod průhlednou skleněnou střechou se můžete seznámit s flórou a faunou zasněženého Finsko a dozvědět se více o jeho místních obyvatelích. A při návštěvě Santa Clausu můžete jezdit v sobě nebo psím postroji, podívejte se do Zábavního parku Santa Park nebo do Domu severních světel.

Kde žije ruský Santa Claus - výlet do Veliky Ustyugu

Nicméně, aby viděli otce Frosta, není nutné jít na Aljašku nebo Laponii. Dědeček ruské vlasti Děda je již dávno považován za Velkého Ustygu - severního města s dlouhou historií a starobylými tradicemi. Scenérie místní přírody se okamžitě přizpůsobí veselé náladě. Jak místní obyvatelé, tak i hosté Ustyugu říkají, že dokonce i zde je vzduch plný pocitu dovolené! Nicméně místo, kde ruský život Santa Claus není v samotném městě, ale 11 km od něj, na břehu řeky Sukhona. Zde je jeho oficiální rezidence, která je obrovskou dřevěnou věží skrytou v borovém lese. Cesta k ní začíná od vyřezávané brány a vede přes ulici zázraků do trůnového pokoje, kde se hosté vždy setkávají s hosty.

V této místnosti se nachází pohádkový trůn, na němž jsou přání učiněna. Také v paláci je muzeum, kde si můžete přečíst knihy o dobrodružství dědečka a učit se jeho rodokmenu. V místní dílně budete nabízeni Kde žije ruský Santa Claus?koupit veselé novoroční suvenýry s firemním logem a v dílně jim umožní sami vyrábět vlastní vánoční ozdoby nebo jiné ručně vyrobené předměty. Kromě toho dům otec Frost v Ustyugu má vlastní poštovní úřad, kde dětské dopisy s přáním pocházejí z celého Ruska. Ujistěte se, že využijete příležitost, která vám padla, a zašlete gratulační dopisy s osobním autogramem a razítkem Santa Clause všem vašim příbuzným a přátelům.

Pokud vaše dítě neví, kde žije skutečný Santa Claus, nezapomeňte jít s ním do Veliky Ustyug - místo, kde nejen děti, ale i dospělí začnou věřit v pohádku.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

71 + = 77

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: