Gandárka na kohoutek v koupelně

kouzelník pro mixér v koupelně

V každém domě nebo apartmánu je v kuchyni alespoň jedna koupelna a umyvadlo. V obou těchto místnostech je instalován směšovač nad umyvadlem - zařízení pro napájení vody z centrálního zásobování vodou. Jedním z důležitých komponent pro mixér je houfnice, nebo hubice.

Co je hlídač?

Gander je zakřivená kovová trubka, kde se voda mísí na požadovanou teplotu a spadne do dřezu nebo do van. Tento detail je stále rozkošně nazýván výtokem. Nyní se na trhu objevuje řada hlízových druhů pro mixér v koupelně. Správnou volbou bude optimální fungování směšovače.

Typy směšovačů

Jedním z parametrů pro výběr hubice je jeho délka. Dlouhé husa mixér sahá od 24 do 50 cm délky průměru zařízení. - 20 až 33 cm zkrácen modelu - .. Je husa a délku 15 až 18 cm dlouhé hubice se volí s ohledem na rozměry skořepiny v koupelně. Například krátké houser není přímý proud vody do odpadu, a stranu, což je důvod, proč stříkající kapky vody k dispozici. Je vhodné, aby vany upřednostňovaly univerzální modely s dlouhým hlídáním. S ním se řídit tok vody v požadovaném směru vanou nebo umyvadlem není nijak složité.

Výška je také důležitá při výběru koupelnové baterie. Měří se od základny k otvorů směšovací trysky, ze které voda teče do dřezu. U malých a mělkých skořápek vyberte nízké husy. Nadměrně vysoká výtoková hrana vede k postříkání. Současně s velmi nízkým výtokem bude použití nepohodlné.

V obchodech s hygienickými potřebami najdete všechny druhy husí: zakřivené v podobě písmen C, S, G a J, rovně. Také klasické modely jsou trubice, kulaté, trojúhelníkové nebo oválné. Trh se objevil kaskádovitě Typy směšovačůvýrobky s plochým a širokým hrdlem pro koupel.

Pokud je kohoutek mísící nádoby

Jako provozu směšovacího spotřebitel si všimnout, že teče houser v místě připojení k tělu. Důvodem je často opotřebení těsnění. Chcete-li tento problém vyřešit, odšroubujte hubici rukama nebo pomocí klíče. Uvidíte dvě gumové a jedno plastové těsnění. Není těžké je změnit. Ve specializovaných obchodech je potřeba zakoupit a vložit podobné místo na vymazaný, pre-potažená tukem. Pak je gangster jemně připevněn k tělu směšovače. Nyní mohou být použity pro svůj zamýšlený účel.

1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: